Fox Hunter: Kompleksowy marketing
Jesteśmy agencją marketingową, która dostarcza kompleksowych usług w zakresie komunikacji i obsługi sprzedaży, organizacji wydarzeń i roadshow, działalności online i mediów cyfrowych, grafiki oraz produkcji. Działamy na rynkach w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech i w Polsce. Do naszych klientów należą trwale silne i skuteczne międzynarodowe marki.
Komunikacja & wsparcie sprzedaży
Postaramy się o to, aby Państwa marka lub firma była lepiej widoczna i słyszalna. Zaproponujemy co, gdzie i jak zakomunikować. Pomożemy w tym, aby Państwa marka i produkty odróżniały się od konkurencji a Państwa partnerzy je z chęcią sprzedawali i polecali.
WYDARZENIA
Dostarczamy kompleksowych rozwiązań na małe i wielkie akcje skierowane dla klientów końcowych, partnerów handlowych i pracowników. Od kreatywnego konceptu i przygotowania programu po precyzyjne techniczne i produkcyjne zabezpieczenie. Naszą specjalnością są mobilne wydarzenia i roadshow.
ONLINE
Zapewniamy atrakcyjniejszą i zarówno efektywniejszą komunikację w internecie i w sieciach społecznościowych. Wybierzemy najodpowiedniejsze kanały komunikacji. Pomożemy przyciągnąć klientów na Państwa strony. Postaramy się o mobilne prezentacje i platformy sprzedaży.
Grafika & produkcja
Szybko i elastycznie reagujemy na jakiekolwiek oczekiwania. Przychodzimy z kreatywnymi pomysłami i oryginalnymi rozwiązaniami produkcyjnymi. Przygotujemy materiały dla jakiejkolwiek formy komunikacji czy promocji. Zapewnimy produkcję materiałów POS i systemów prezentacji na miarę.

Fox Hunter: Kompleksowy marketing

NASZE OSTATNIE PROJEKTY

AMG Driving Academy
Mercedes-Benz TruckService+
Stojaki reklamowe dla Lenovo
EET Lenovo Brand Research